Novinky
Program 28.10. - 16.11.2013 dopl. 3.11.
27.10.2013 14:01
Tréninky v hale začínají v úterý 5.11. 2013 na Arménské a 6.11.2013 na Bosonožské
Sobota 2.11. 10:45 poslení mistrovské utkání v Kyjově, sraz 6:45, odjezd autobusu 7:00 návrat asi 13:30
nominace: Janoušek, Šamánek, Janiczek, Luňák, Maleninský, Sedlák, Lukšija, Broskva, Urban, Hovora,...
———
Program 21. - 27.10.2013 doplněno 25.10.2013
21.10.2013 21:24
V rubrice halove turnaje jsem doplnil další informace.
Pondělí, středa, čtvrtek - trénink 17:00 - 18:30
Sobota 12:15 - mladší žáci B v Obřanech, sraz 11:15 v Lískovci
nominace: Pejcha, Odehnal, Bauer, Koutek, Kraus, Broskva, Krčál, Šándor, Šafář, Hudeček, Urban, Janiczek, Kotásek,...
———
Program 14. - 20.10.2013 - dopl. 17.10.2013
14.10.2013 21:39
Pondělí, středa - trénink 17:00 - 18:30
Pátek 18.10. - mistr. utkání mladší žási B doma proti Chrlicím 16:45, sraz 16:00
nominace: Nak, Pejcha, Urban, Marčík, Vystavěl, Sobocik, Šándor, Odehnal, Janiczek, Krčál, Kraus, Hudeček, Šafář, Kotásek, Sedlák, Bauer
Neděle...
———
Program 7. - 13.10.2013 oprava 11.10.
05.10.2013 22:55
Pondělí, středa - trénink 17:00 - 18:30
Úterý - přátelské utkání starších žáků B v Otnicích, odjezd 16:30 - zrušeno
Středa - mistr. utkání ml. ž. B doma proti Heršpicím 17:00, sraz 16:30
nominace: Nak, Pejcha, Urban, Marčík + Marek, Sobocik, Krčál, Šándor, Odehnal,...
———
Program 23.9. - 6.10.2013 - doplněno 2.10.2013
24.09.2013 11:03
Stále nemám kompletní příspěvky a klubová trička !!!!!!!!!!(platí i pro střídavé starty a hostování)
Nomiace postupně upravím podle přístupu k tréninkům.
Během příštího týdne mi všichni hráči donesou kopie zdravotních kartiček.
Tréninky: pondělí, středa, čtvrtek 17:00 - 18:30
Čtvrtek 26.9. -...
———
Program 16. - 22.9.2013 - oprava 19.9.2013
14.09.2013 19:32
Vybíráme příspěvky za podzim 2013 - 1500., klubové tričko 200.
Pondělí - tr. 17:00 - 18:30
Středa - 17:00 mistr. utkání B týmu ml. žáků doma s Moravskou Slávií
sraz: 16:15
nominace: Janoušek, Pejcha, Kotásek, Odehnal, Čavajský, Koutek, Hudeček, Marčík, Šafář,...
———
Program 9. - 15.9.2013 - opraveno 13.9.2013
08.09.2013 12:13
Pondělí - trénink 17:00 - 18:30
Středa - trénink 17:00 - 18:30 (povinný i pro střídavé starty!!!)
Středa - 17:00 mistrovské utkání B týmu ml. žáků na Spartě v Komárově (nová Sparta ul. Hněvkovského)
...
———
Program 2 - 8.9.2013 doplněno 5.9.2013
02.09.2013 12:17
Pondělí, středa - trénink 17:00 - 18:30
Čtvrtek trénink 17:00 - 18:00
Pátek - ml. ž. B 17:30 venku Bosonohy sraz 16:15 v Lískovci nebo 16:30 v Bosonohách
nominace:Horáčková, Hudeček, Janoušek, Šafář, Krčál, Urban, Pejcha, Koutek, Luńák, Lukšija, Bauer, Marcik, Cavajsky, Odehnal
Sobota -...
———
Program 26.8. - 1.9.2013 - opraveno 27.8.2013
25.08.2013 20:33
Pondělí - trénink 17:00 - 18:30 zrušeno
Středa - trénink 17:00 - 18:30 dle počasí
Čtvrtek - kondiční trénink 17:00 - 18:00 dle počasí
Pátek - mistrovské utkání mladších žáků B - přeloženo na 18.9. v 17:00
Sobota - mistrovské utkání mladších žáků A Doma proti Vojkovicím 10:45, sraz...
———
Program 19 - 25.8.2013 - oprava zač. mistrovského zápasu
16.08.2013 14:14
Pondělí - trénink 17:00 - 18:30
Středa - trénink 17:00 - 18:30
Čtvrtek - kondiční trénink 17:00 - 18:00
Neděle - mistr. utkání ČAFC - TSL na hřišti Pastrnkova v Židenicích 11:15
sraz: 10:15 v Lískovci nebo 10:45 na Pastrnkové
nominace: Kraus, Janiczek, Urban, Krejčí, Hovora,...