Novinky
Páteční trénink!!!!
03.01.2013 12:46
Trénink v pátek na ZŠ Labská od nového roku začíná 16:30 a končí 17:30
———
Pogram 2.1.2013 - 31.1.2013 OPRAVENO!!!
28.12.2012 10:50
5.1. turnaj Tuháčkova roč.2002
Sraz: v sobotu 5.1. v 9.15 na ZŠ Tuháčková, Komárov
(konec cca. v 17.00)
Nominace: Kotásek, Marčík, Koutek, Pejcha, Smetana, Horáčková, Odehnal, Pešek, Čavajský,...
———
POZOR!!!
10.12.2012 21:16
Úterý 11.12.2012 na trénink florbalové hokejky.
Středa 12.12.2012 trénink přeložen na ZŠ Bosonožská 16:00 - 17:00
———
Program 26.11. - 16.12.2012(doplněna nominace)
26.11.2012 15:12
9.12. Turnaj Svratka roč. 2001 sraz 7:15 v Lískovci, závěr 14:15
nominace: Krčál, Urban, Šandor, Janoušek , Kotásek, Pejcha, Šamánek, Nak, ?????
9.12. 2 kolo ZHL Ivančice roč. 2000 sraz 7:15 v Lískovci - závěr 11:15
nominace: Švancara, Soukup, Smutný, Rada, Danis,...
———
25.11.2012 turnaj ve Vyškově pro ročník 2002/03
22.11.2012 18:00
25.11.2012 Turnaj Vyškov - ročník 2002
Sraz na hřišti v Lískovci 7.45 hod. (nebo ve Vyškově 8.25 hod - prosím nahlásit, kdo pojede přímo)
Konec cca. 15.45
Nominace: Kotásek, Koutek, Nak, Pejcha, Marčík, Divácký, Smetana, Horáčková, Odehnal, Čavajský
Pešek (? -...
———
Program 19. - 25.11.2012 (rozdělení tréninků)
20.11.2012 20:38
Čtěte celý program!!!
Sobota 24.11.2012 první kolo Zhl Ivančice, sraz 11:45 na hřišti v Lískovci
nominace: Smutný, Rada, Danis, Soukup, Švancara, Marčáková, Hovora, Purrini, Lukšija, Krejčí
Sobota 24.11.2012 18:00 - 20:00 Orlovna Hraničky 8, členská schůze fotbalového...
———
Program 12. - 18.11.2012 doplněna nominace!!!
11.11.2012 20:49
V menu přidán program ZHL Ivančice, program turnajů na celou zimu a výsledký turnajů.
Tréninky dle rozpisů.(od dalšího týdme budou změny)
Halové turnaje: sobota 17.11. Kuřim roč.2001, sraz 8:00 v Lískovci, starovné 1200.- tým
nominace: Janiczek, Lukšija, Hovora, Krejčí, Purrini,...
———
Program 5 - 11.11.2012
06.11.2012 12:31
Stále nemáme všechny fotografie na registrační průkazky a 1500.- za první polovinu sezóny.
Pondělí tr. Bosonožská 16:00 - 17:00
Úterý tr. Arménská 17:00 - 18:30
Středa tr. Vedlejší 17:00 - 19:00(pouze tento týden)
Pátek tr....
———
Program 29.10. - 4.11.2012
30.10.2012 21:50
Do středy 31.10. nutno odevzdat fotografie na nové reg. průkazky. 18:00 - 19:00 p Krejčímu nebo u obsluhy u Ligáče.
Pondělí - čtvrtek volno
Pátek 17:00 - 18:00 ZŠ Labská(tělocvična) - florbal, sbou hokejky(platí pro všechny ml. žáky)
Sobota 3.11. poslední mistr. utkání A týmu v...
———
Rozdělení týmu na tréninky halové sezony.
24.10.2012 21:52
Tréninky těl. ZŠ Arménská - Úterý - 17:00 - 18:30 a ZŠ Labská - Pátek - 17:00 - 18:00
Rozsypal, Smutný, Danis, Rada, Švancara, Soukup, Bauer Martin, Marčáková, Krejčí, Purrini, Lukšija, Janiczek, Hovora, Staněk, Janoušek.
Tréninky těl. ZŠ...