Novinky
Program 13. - 19.5.2013 oprava!!!
12.05.2013 21:35
Pondělí trénink 17:00 - 18:15
Středa trénink 17:00 - 18:15
Čtvrtek kondiční trénink 17:00 - 18:00
Pátek mistrovské utkání B týmu ml. žáků - ČAFC 15:30, sraz 14:45
nominace: Krčál, Urban, Hovora, Janiczek, Šandor, Šamánek, Luňák, Vrátný, Staněk, Kašpar, Janoušek, Hudeček,(Maleniský,...
———
Program 6. - 12.5.2013 + inf. Rakousko
05.05.2013 15:14
29.5. v odpoledních hodinách odjezd na turnaj do Rakouska. Návrat 30.5. večer.
Odjezd a cena autobusu bude upřesněna.
Nominace: Purrini, Krejčí, Lukšija, Hudeček, Sedlák, Maleninský, Janiczek, Janoušek, Kašpar, Šandor, Šamánek, Urban, Staněk,...
———
Program 29.4. - 5.5.2013
29.04.2013 21:11
Pondělí 29.4. trénink 16:45 - 18:15
Středa 1.5. trénink 9:30 - 11:00
Čtvrtek 2.5. kondiční trénink 17:00 – 18:00
Pátek 3.5. mladší žáci B – Soběšice 15:30, sraz 15:00
Nominace: Krčál, Šandor, Kašpar, Šafář, Luňák,...
———
Program 22. - 28.4.2013 - doplněno
19.04.2013 12:36
Trénink - Pondělí 17:00 - 18:30
- Středa 17:00 - 18:30
- Čtvrtek 17:00 - 18:00 kondiční ténink(tenisky)
Mistr. ukání - středa TSL - Zbrojovka(d) 17:00, sraz 16:30
nominace: Krčál,...
———
Program 15 - 21.4.2013 - doplněna nominace
14.04.2013 20:13
Pondělí - trénink v Lískovci 16:45 - 18:15
Středa - trénink v Lískovci 16:45 - 18:15
Čtvrtek - kondiční trénink 16:45 - 18:15(sraz v Lískovci, sebou tenisky)
Pátek - mistr. utkání mladších žáků B doma s NORDIC Brno
sraz: 14:45, nominace: Dirda, Šafář, Janiczek, Vratný, Hovora, Staněk, Šandor,...
———
Nominace na mistrovská utkání - neděle 14.4.2013
12.04.2013 15:32
Starší žáci B - sraz 9:00 v Lískovci(hraje se v TCM Br. Ivanovice)
Marčáková, Rozsypal
Mladší žáci A - sraz 11:00 hrajeme v Lískovci
Smutný, Krejčí, Švancara, Soukup, Danis, Purrini, Maleninský, Lukšija, Hudeček, Rada, Kašpar, Šamánek.
Mladší žáci B - sraz 12:30 v Lískovci( hraje...
———
Nový program do 14.4.2013 doplněna nominace na př. utkání
04.04.2013 15:56
Všechna mistrovská utkání tohoto víkendu jsou přeložena.
Neděle 7.4. přátelské utkání s Mor. sl. na hřišti Nordic Brno 18:00 - 19:30
nominace: Soukup, Švancara, Smutný, Rada, Danis, Rozsypal, Vrátný, Marčáková, Zedníček, Krejčí, Purrini, Kašpar, Janoušek, Lukšija, Šamánek,...
———
Info.
01.04.2013 21:00
Doplnění mistrovských utkání. (rozpis zápasů jaro 2013)
Tréninky z důvodu špatného počasí odpadají.
První kolo starších a mladších žáků B je přeloženo. Mladší žáci začínají 6.4.2013 na Slovanu Brno.
Na přátelské utkání sebou 20kč.
———
Program 28.3. - 2.3.2013 - snad bude přát počasí
24.03.2013 19:45
Čtvrtek 28.3. - Pondělí 1.4. volno
Úterý 2.4. 18:00 - 19:00 přátelské utkání TSL - Soběšice
Sraz: 17:00 v Lískovci
Místo: ul. Sportovní, hřiště Nordic Brno (umělá tráva)
Sebou!! tréninkové oblečení dle počasí, 20 kč na nájem hřiště
Nominace: všichni ml. žáci roč. 2000 - 2001!!!
Příspěvky na...
———
Program Březen 2013 - doplněny nominace
12.03.2013 21:38
Vybíráme příspěvky 1500.- do 31.3.2013
Do 10.4.2013 nutno zaplatit zálohu na soustředění 700.- os.(hlaste rezervace!!!)
23.3.2013 pořádáme turnaj ml. žáků v Otnicích
Sraz: 8:45 na hřišti v Lískovci závěr: 14:00
Pozvánka na přátelský turnaj ml. ž..docx (40,7 kB)
Starovné...